Главная » 2010 » July » 21 » Москітна сітка. Встановлення
12:49
Москітна сітка. Встановлення
     Рамна москітна сітка — це рамка з високоякісного алюмінієвого профілю і натягнутою сіткою з фібергласу, яка з’єднана в єдину конструкцію пластмасовими кутниками. Така рамка з сіткою нерухомо кріпиться із зовнішнього боку вікна (при цьому саме вікно легко відчинити чи помити, а рамка залишається на вікні з весни до осені чи навіть цілий рік). Вона не пропускає жодних комах, пух, пір'я тощо.


     Рамні москітні сітки встановлюються на металопластикові вікна, дерев’яні євровікна, засклені балкони. При цьому для максимального ефекту потрібно встановити сітку не лише на одне вікно, а на всі вікнонні та дверні проєми в квартирі чи будинку, щоб комарі й інші комахи не потрапляли в приміщення через, не захищені сітками ділянки.


     Ми завжди дбаємо про нашу репутацію і повнісю інструктуємо наших клієнтів, як самостійно встановити москітну сітку і заощадити гроші.

     Щоб встановити рамну москітну сітку на вікно вам потрібно  тримаючи її за ручки виставити за вікно і встановити в світловий проєм.     Попросіть когось, щоб притримали вам сітку за ті самі ручки, а самі поверніть всі кріплення на 90 градусів і закріпіть на резиновому ущільнювачі.
     Після цього легко дотягніть усі шурупи, щоб кріплення не повернулось, а сітка міцніше трималась.


     Закрийте вікно і переконайтесь, що все добре. Потім відчиніть і користуйтесь всіма перевагами москітної сітки!


Вітаємо Вас! Ви заощадили min 50 грн  Звертайтесь до нас ще та порадьте друзям!

      Також ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО БУДЬ-ЯКА АНТИМОСКІТНА СІТКА Є ТІЛЬКИ ВІЗУАЛЬНОЮ ПЕРЕШКОДОЮ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ДІТЕЙ ЧИ ТВАРИН! НЕ ПОТРІБНО СПИРАТИСЬ НА НЕЇ. ВОНА НЕ СПРОМОЖНА ВИТРИМАТИ ВАГУ ЛЮДИНИ І МОЖЕ ПРОРВАТИСЯ АБО ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ПРОФІЛЮ, НАПРАВЛЯЮЧИХ!!!

Просмотров: 12703 | Добавил: Admin | Рейтинг: 5.0/102
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]