Отримати ЗНИЖКУ 

БЕЗКОШТОВНО — ЗАМІР + МОНТАЖ + ДОСТАВКА в межах м. Львова (при замовленні від 900 грн)

+

Надається ГАРАНТІЯ на москітні стки!

 

Від комах, пуху і пилу захистить та збереже здоров'я москітна сітка!


Якщо читаючи цю статтю у вас склалось враження, що ви вже десь це чули, то не дивуйтесь – нас цитують конкуренти, веб-портали тощо. Отже, Антимоскітна сітка (чи як прижилось серед людей — москітна сітка) виготовляється з алюмінієвої рами і сітки сірого кольору розмір комірок якого 1х1 мм. Вона дає ефект «невидимого захисту»: не створює бар’єру для доступу і циркуляції свіжого повітря та забезпечує нормальну видимість і всі переваги відкритого вікна. 

 

Ми дбаємо про нашу репутацію і задоволені тим, що нашим клієнтам не соромно порадити нас своїм друзям, родичам, колегам! Наші візитки передаються по родині від онуків до бабусь і дідусів, між сусідами та співробітниками і навіть в сусідні області від Львівської. Наше кредо — це індивідуальний підхід до кожного замовника, знати, що кожен клієнт задоволений і отримав максимум з того чого прагнув!

 

Встановіть на вікна та двері в квартирі чи будинку москітні сітки. Вони не шкодять здоров'ю, не допускають в помешкання жодних комах, пуху, не дозволять домашнім улюбленцям вислизнути крізь відчинене вікно, стримують пил, перетяг і прослужать Вам досить довгий термін (декілька років при правильній експлуатації, навіть, якщо не знімати їх взимку). У Вас не буде дискомфорту ніби-то в кімнаті темно навіть, якщо живете на 1 поверсі. 

 

Як не дивно, але придбання москітної сітки — це економія Ваших грошей. Вмикаючи лише одну пластинку в кімнаті, кожен день з травня по вересень Ви витрачаєте стільки грошей, що можна придбати москітну сітку на одне повноцінне вікно у Вашому помешканні. Тобто одна москітна сітка окуповується менше ніж за 5-6 місяців! А всі наступні роки користування нею абсолютно безкоштовні!


Москітні сітки можна встановити, як на металопластикові вікна й двері так і на дерев’яні євровікна, а також на алюмінієві розсувні балкони чи лоджії. Москітна сітка може нерухомо кріпитися із зовнішнього боку вікна і не потрібно свердлити в рамі 8 отворів (при цьому саме вікно легко відчинити чи помити, а рамка залишається на вікні з весни до осені чи навіть цілий рік). Інший шлях – встановити рулонні москітні сітки, які легко змотуються в короб ззовні вікна. Пропонуються також розсувні конструкції сіток на балкони і лоджії. Вони відсуваються так само зручно як вікно балкону.

 


Ціна москітної сітки та термін її служби залежить від багатьох чинників. Наприклад, ми використовуємо тільки якісний алюмінієвий профіль з товстими стінками, у нас кваліфіковані майстри із багаторічним досвідом роботи в цій сфері, які якісно і дбайливо ставляться до своєї роботи. Також від розміру віконного отвору і типу кріплення. Так, звичайна рамна сітка на віконний проєм розміром 0.6 на 1.25 метра коштує всього близько 200 грн. 

 

Дорожче коштують москітні двері так, як вони виробляються з міцного дверного профілю (а не віконного який іноді видають за дверний) двох типів із обов'язковим встановленням додаткових ребер жорсткості: економ дверний профіль розміром ~2х2,5см чи звичийний дверний розміром рами ~2х5см.

 

Також доплатити потрібно купуючи зручну рулонну москітну сітку, яка піднімається вгору по боковим направляючим і скручується в короб даючи вихід на балкон чи доступ за вікно. А для розсувних балконів є можливість замовити розсувні слайдинг системи. Вони будуть розсуватись паралельно вашим вікнам чи дверям захищаючи помешкання від комах.

 

Москітні сітки встановлюють і в міських квартирах, на балконах, терасах, і в заміських будинках тощо. Так з БЕЗКОШТОВНИМ монтажем і доставкою двері можна придбати від грн/шт, а рулонну (ролетну) сітку від  грн/шт. А якщо Ви замовите сітки в період акції, то це буде ще дешевше.

 

Також ПАМ'ЯТАЙТЕ, ЩО БУДЬ-ЯКА МОСКІТНА СІТКА Є ТІЛЬКИ ВІЗУАЛЬНОЮ ПЕРЕШКОДОЮ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ДІТЕЙ ЧИ ТВАРИН! НЕ ПОТРІБНО СПИРАТИСЬ НА НЕЇ. ВОНА НЕ СПРОМОЖНА ВИТРИМАТИ ВАГУ ЛЮДИНИ І МОЖЕ ПРОРВАТИСЯ АБО ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ПРОФІЛЮ, НАПРАВЛЯЮЧИХ!!!

 

ЗАМІР НА СЬОГОДНІ —

запис за тел.: (063) 247-23-01

 

У нас висока якість і швидке виконання!

НАС РАДЯТЬ ДРУЗЯМ!!!

 

"ТЕРМІНОВИЙ ВИКЛИК ЗАМІРНИКА"

Ми безкоштовно проконсультуємо і запропонуємо найкращий для Вас варіант. 

Зателефонуйте нам за тел.: (063) 247-23-01(032) 247-23-01 (з 08.30 до 20.30 БЕЗ ВИХІДНИХ).